Vain nopeimmat selviävät hengissä

Ehditkö sinä reagoida? Me olemme jo askeleen edellä – aseinamme alan kuumimmat tiedot ja taidot.

Olemme markkinoinnin ja viestinnän palveluita tarjoava markkinointitalo, luottokumppanisi aina liiketoiminnan kehittämisestä tuotteistamiseen ja markkinointistrategian rakentamisesta pureviin kampanjoihin.

Toimipisteemme sijaitsevat Joensuussa ja Kuopiossa, mutta palvelemme asiakkaita ympäri Suomen.

Herätys! Menestys odottaa. Ota yhteyttä, niin kerromme lisää.

Tilaa uutiskirjeOta yhteyttä

Kello käy
Mikä on Hurry?

Ajan hermolla

Mikä on Hurry?

Mitä me ollaan ja mitä me tehdään? Nyt jos koskaan siitä kannattaa ottaa selvää.

Tartumme tarmolla kaikkeen tähän

Hurry Up

Hurry Up

#kokonaismarkkinointi
#tiimityö
#helpompielämä
#kaikkimitätarvitset

Lue lisää

Aina ajan tasalla

Aina ajan tasalla

#sisällöntuotanto
#digimarkkinointi
#verkkosivut
#hakukoneoptimointi
#yritysilme
#kampanjasuunnittelu

Lue lisää

Rattaat pyörimään

Rattaat pyörimään

#viestintästrategiat
#markkinointisuunnitelmat
#konsultointi
#tuotteistus
#koulutukset
#some

Lue lisää

Koneisto kuntoon

Koneisto kuntoon

#järjestelmäsuunnittelu
#analytiikka
#tiedonhallinta
#kohderyhmät

Lue lisää

Tehotiimi

Ilona Luostarinen

Ilona Luostarinen

Liiketoimintajohtaja
0400 187 875
ilona.luostarinen@hurry.fi

Anu Karreinen

Anu Karreinen

Markkinointispesialisti
0400 264 990
anu.karreinen@hurry.fi

Anne Ahokas

Anne Ahokas

AD
040 507 8279
anne.ahokas@hurry.fi

Jani Kontturi

Jani Kontturi

Järjestelmäasiantuntija
040 037 3272
jani.kontturi@hurry.fi

Suvi Kolehmainen

Suvi Kolehmainen

Markkinointispesialisti
040 039 4934
suvi.kolehmainen@hurry.fi

Mari Kivioja

Mari Kivioja

Markkinointispesialisti
0400 231 515
mari.kivioja@hurry.fi