Markkinointia aikaa edellä.

Olemme markkinoinnin ja viestinnän palveluita tarjoava markkinointitalo. Toimimme luottokumppaninasi tehden pienistä ja suurista toiveistasi totta.

Kuinka voisimme auttaa juuri sinua?

Ota yhteyttä Tilaa uutiskirje

Kello käy
Hurryn katsaus suomalaisen markkinoinnin historiaan

Ajan hermolla

Hurryn katsaus suomalaisen markkinoinnin historiaan

Työväen juhlan kunniaksi tarkastellaan suomalaisen markkinoinnin mielenkiintoista historiaa infograafin muodossa. Lue lisää »

Tartumme tarmolla kaikkeen tähän

Hurry Up

Hurry Up

#kokonaismarkkinointi
#tiimityö
#helpompielämä
#kaikkimitätarvitset

Lue lisää

Aina ajan tasalla

Aina ajan tasalla

#sisällöntuotanto
#digimarkkinointi
#verkkosivut
#hakukoneoptimointi
#yritysilme
#kampanjasuunnittelu

Lue lisää

Rattaat pyörimään

Rattaat pyörimään

#viestintästrategiat
#markkinointisuunnitelmat
#konsultointi
#tuotteistus
#koulutukset
#some

Lue lisää

Koneisto kuntoon

Koneisto kuntoon

#järjestelmäsuunnittelu
#analytiikka
#tiedonhallinta
#kohderyhmät

Lue lisää

Tehotiimi

Ellinoora Riihiluoma
Tutustu

Ellinoora Riihiluoma

Asiakasvastaava
0400 187 875
ellinoora.riihiluoma@hurry.fi

Ilkka Kuuramaa
Tutustu

Ilkka Kuuramaa

Liiketoimintajohtaja
040 702 8280
ilkka.kuuramaa@hurry.fi

Anne Ahokas
Tutustu

Anne Ahokas

AD
040 507 8279
anne.ahokas@hurry.fi

Suvi Kolehmainen
Tutustu

Suvi Kolehmainen

Markkinointispesialisti
0400 394 934
suvi.kolehmainen@hurry.fi

Anni Repo
Tutustu

Anni Repo

Graafinen suunnittelija
0400 289 929
anni.repo@hurry.fi

Milla Hulkkonen
Tutustu

Milla Hulkkonen

Markkinointiassistentti
0400 290 085
milla.hulkkonen@hurry.fi

Jukka-Pekka Mäkinen
Tutustu

Jukka-Pekka Mäkinen

Markkinointispesialisti
0400 231 515
jukka-pekka.makinen@hurry.fi

Niina Vänttinen
Tutustu

Niina Vänttinen

Visuaalinen Suunnittelija
0400 264 990
niina.vanttinen@hurry.fi

Anu Karreinen
Tutustu

Anu Karreinen

Markkinointispesialisti
Äitiyslomalla