Markkinointia aikaa edellä.

Olemme markkinoinnin ja viestinnän palveluita tarjoava markkinointitalo. Haastamme, kehitämme, parannamme.

Kuinka voisimme auttaa juuri sinua?

Ota yhteyttä Tilaa uutiskirje

Kello käy
Tero Hyttinen Hurryn toimitusjohtajaksi

Ajan hermolla

Tero Hyttinen Hurryn toimitusjohtajaksi

Tero Hyttinen on Hurry Oy:n uusi toimitusjohtaja. Lue lisää »

Tartumme tarmolla kaikkeen tähän

Hurry Up

Hurry Up

#kokonaismarkkinointi
#tiimityö
#helpompielämä
#kaikkimitätarvitset

Lue lisää

Aina ajan tasalla

Aina ajan tasalla

#sisällöntuotanto
#digimarkkinointi
#verkkosivut
#hakukoneoptimointi
#yritysilme
#kampanjasuunnittelu

Lue lisää

Rattaat pyörimään

Rattaat pyörimään

#viestintästrategiat
#markkinointisuunnitelmat
#konsultointi
#tuotteistus
#koulutukset
#some

Lue lisää

Koneisto kuntoon

Koneisto kuntoon

#järjestelmäsuunnittelu
#analytiikka
#tiedonhallinta
#kohderyhmät

Lue lisää

Tehotiimi

Tero Hyttinen
Tutustu

Tero Hyttinen

Toimitusjohtaja
040 039 1707
tero.hyttinen@hurry.fi

Anne Ahokas
Tutustu

Anne Ahokas

Art Director
040 507 8279
anne.ahokas@hurry.fi

Anu Karreinen
Tutustu

Anu Karreinen

Asiakasvastaava
0400 187 875
anu.karreinen@hurry.fi
 

Outi Kuikka
Tutustu

Outi Kuikka

Asiakasvastaava
0400 898 232
outi.kuikka@hurry.fi

Santtu Tuomisto
Tutustu

Santtu Tuomisto

Asiakasvastaava
050 434 1191
santtu.tuomisto@hurry.fi

Anni Repo
Tutustu

Anni Repo

Graafinen suunnittelija
0400 289 929
anni.repo@hurry.fi

Aki Saari
Tutustu

Aki Saari

Graafinen suunnittelija
050 597 1895
aki.saari@hurry.fi

Niina Vänttinen
Tutustu

Niina Vänttinen

Visuaalinen suunnittelija
0400 264 990
niina.vanttinen@hurry.fi

Jukka-Pekka Mäkinen
Tutustu

Jukka-Pekka Mäkinen

Markkinointispesialisti | Digitaalinen markkinointi
0400 231 515
jukka-pekka.makinen@hurry.fi

Milla Hulkkonen
Tutustu

Milla Hulkkonen

Copywriter
0400 290 085
milla.hulkkonen@hurry.fi

Yhteystiedot

Hurry Oy
Y: 2195739-7

myynti@hurry.fi

Joensuun toimipiste

0400 187 875
Alasintie 1
80130 Joensuu

Kuopion toimipiste

050 434 1191
Snellmaninkatu 33
70100 Kuopio

Laskutustiedot

Sähköinen laskutusosoite

Verkkolaskutusosoite: 003721957397
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperilaskut tulee toimittaa osoitteeseen

Hurry Oy
##003721957397##
PL 683
00026 BASWARE

Ota yhteyttä