Ajankohtaista

Vuodet vierii ja kellot soi, pukki taas joulukiireet toi.

Jouluksi Hurrykin hiljenee,
vaikka joku tonttu täällä aina palvelee.

Jouluviikolla kun annetaan paketteja ja hevoselle kauraa,
niin kiireellisissä asioissa meiltä voi tavoitella Anua ja Lauraa.

Kun välipäivinä sulatellaan lanttua,
niin kovaan hätään löytyy toimistolta Outia ja Santtua.

Yhtä varmasti kuin paketista paljastuu joulukukka,
paino- ja tapahtuma-asioissa puhelimeen vastaa Esa tai Jukka.

Täydellä höyryllä ollaan vasta ensi vuonna,
mutta nähdäänpä taas tuolloin uusi tai vanha kuoma.

Yhteydenotot joulun ja vuodenvaihteen aikaan:

Creative

21.12. – 23.12.

Laura Nupponen
laura.nupponen@hurry.fi 0400 474 721

Anu Karreinen
anu.karreinen@hurry.fi 0400 187 875

28.12. – 30.12.

Outi Kuikka
outi.kuikka@hurry.fi 0400 898 232

Santtu Tuomisto
santtu.tuomisto@hurry.fi 050 434 1191

Factor & Events

Esa Roponen,
esa.roponen@hurry.fi 044 208 6686

Jukka Makkonen
jukka.makkonen@hurry.fi 050 573 6121

Rauhallista joulun aikaa,
toivottaa Hurryn väki

Takaisin ajankohtaisiin